2011 AAU Northeast Conference Indoor Champion - 3/6/2011            
                     at Harvard University, Cambridge, MA                      
                                    Results                                    
 
Event 3  Girls 4x200 Meter Relay Bantam
================================================================
     AAUNCIC: R 2:05.10  3/10/2007   Sudden Impact TC, Sudden Impact TC        
                         T Livingston, K Kroll, N Hudson, J Blades         
    Team                                                 Finals 
================================================================
Finals
  1 Supersonics T.C.  'A'                               2:05.52  
     1) Crearer, Jolea 9                2) Patterson, Sydni 9             
     3) Evans, Khamil 10                4) Jones, Madison 10              
  2 Cambridge Jets  'A'                                 2:18.82  
     1) Fisher, Eleanor 10              2) Larkin-Goldman, Kayla 10       
     3) Penn, Leah 10                   4) Raymond, Saayda 10             
 
Event 5  Girls 4x200 Meter Relay Midget
================================================================
     AAUNCIC: R 1:50.59  3/13/2004   Supersonics T.C., Supersonics T.C.        
                         Brianna Barlow, Asja Goode                        
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Delco Stallions  'A'                                2:02.83  
     1) Stevens, Kiera 11               2) Townsend, Sydni 11             
     3) Croston, Ashley 12              4) Lynch, Janese 12               
  2 Team East Orange  'A'                               2:07.69  
     1) Alicea, Britney 12              2) McFarlane, Allea 12            
     3) Moses, Cypress 12               4) Steeleywilliams, Jada 12       
 
Event 7  Girls 4x200 Meter Relay Youth
================================================================
     AAUNCIC: R 1:49.60  3/11/2006   Metroplis Track Club, Metroplis TC        
                         A Parnell, Z Dixon                                
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Cambridge Jets  'A'                                 1:46.34R 
     1) Freeman, Rhyana 14              2) Halprin-Adams, Maya 14         
     3) Sery-Ble, Camille 14            4) Fisher, Sydney 14              
  2 Supersonics T.C.  'A'                               1:48.43R 
     1) Livingston, Tia 13              2) Osley, Desirae 13              
     3) Tyler, Aniyah 13                4) Elleston, Jazmine 14           
  3 New Haven Age Group AC  'A'                         1:52.30  
     1) Andrews, Lauryn 13              2) Rivers, Danae 13               
     3) Curtis, Gabrielle 14            4) White, Jaliyah 14              
  4 Comets TC  'A'                                      1:54.56  
     1) Carrington, Jazmyn 14           2) Charles, Nija 14               
     3) Coverson, Jordan 14             4) Gibbs, Janelle 14              
  5 Supersonics T.C.  'B'                               1:54.89  
     1) Dey, Morgan 13                  2) Diggs, Kayla 13                
     3) Glenn, Nicole 13                4) Johnson, Kielah 13             
  6 New Haven Age Group AC  'B'                         2:09.77  
     1) Hanlon, Etta 13                 2) Robinson, Savada 13            
     3) Troidle, Anneliese 13           4) Booth, Caroline 14             
 
Event 9  Girls 15-18 4x200 Meter Relay Highschool
================================================================
     AAUNCIC: R 1:43.28  3/20/2003   Metro Eagles                              
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Delco Stallions  'A'                                1:49.58  
     1) Bright, Kiara 16                2) Nesmith, Sierra 15             
     3) Rainey, Imani 15                4) Waiters, Amber 16              
 
Event 15  Girls 3000 Meter Run Youth
================================================================
     AAUNCIC: R 10:35.70  3/20/2003   Nicole Slane, GC Striders NH             
    National: N 10:33.70  1998        jamie Owensby, Bentonville, AK           
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Smith, Kristina           14 Unattached            11:47.27  
  2 Kowaiski, Alexandra       14 Burlington T          13:31.31  
 
Event 23  Girls 55 Meter Hurdles Sub-Youth
================================================================
     AAUNCIC: R  8.79  2/14/2010   Jazmine Elleston, SUPE                      
    National: N  9.96  2/17/2008   Kalisha Goree, Unattached                   
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Livingston, Tia           13 SUPE                      9.61N 
  2 Johnson, Kielah           13 SUPE                     10.21  
  3 Diggs, Kayla              13 SUPE                     10.38  
  4 Andrews, Lauryn           13 New Haven Ag             10.73  
  5 Welch, Isis               13 Metropolis T             10.94  
  6 Glenn, Nicole             13 SUPE                     11.53  
  7 Troidle, Anneliese        13 New Haven Ag             12.80  
  8 Agostini, Maggie          13 Metropolis T             15.64  
 
Event 25  Girls 55 Meter Hurdles Youth
================================================================
     AAUNCIC: R  8.66  3/1/2008    Latisha Philson, Ruff Kutz Tr               
    National: N  8.63  2003        Chia Hudson, Yorktown, NY                   
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Elleston, Jazmine         14 SUPE                      8.83  
  2 Curtis, Gabrielle         14 New Haven Ag              9.29  
  3 Thompson, Gianna          14 SUPE                      9.53  
  4 Fitzgerald, Emma          14 Unattached                9.86  
  5 White, Jaliyah            14 New Haven Ag             10.44  
 
Event 27  Girls 15-18 55 Meter Hurdles Highschool
================================================================
     AAUNCIC: R  8.58  3/5/2005    Chia Hudson, New York Starz                 
    National: N  8.27  2/17/2008   Raven Clay, Motor City S                    
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Barron, Julia             15 Cambridge Je              9.49  
 
Event 29  Girls 55 Meter Dash Primary
===================================================================
     AAUNCIC: R  8.66  3/10/2007   Mikayla Stone, Elite Runners TC             
    National: N  9.77  2/16/2008   Kennedy Robinson, Merrillville              
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Charles, Mianci            8 Cambridge Je            N 9.22q  3 
  2 Peterson, Sherisse         8 Delco Stalli            N 9.24q  3 
  3 Christie, Nia              8 New Haven Ag            N 9.60q  1 
  4 Smith, Miya                8 Comets TC                 9.91q  2 
  5 Stevens, Tamia             8 Delco Stalli             10.14q  2 
  6 Sheridan, Grace            8 Unattached               10.61q  1 
  7 Morris, Jenascia           7 SUPE                     10.61q  2 
  8 Coard, Vivica              8 Cambridge Je             10.68q  2 
  9 Stanley, Nya               7 Team East Or             10.73   1 
 10 Moore, Leah                8 Unattached               10.84   3 
 11 Coleman, Jordan            7 Dream Team               10.92   3 
 12 Booker, Janaya             7 Delco Stalli             10.95   1 
 13 Onque-Shabazz, Amaia       6 SUPE                     11.17   1 
 14 Raymond, Naresa            8 Cambridge Je             11.28   3 
 15 Anthony, Aqueelah          6 Team East Or             11.30   2 
 16 Ramsdell, Annie            6 Cambridge Je             12.58   1 
 17 Maynor, Skai               7 SUPE                     12.84   1 
 
Event 29  Girls 55 Meter Dash Primary
================================================================
     AAUNCIC: R  8.66  3/10/2007   Mikayla Stone, Elite Runners TC             
    National: N  9.77  2/16/2008   Kennedy Robinson, Merrillville              
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Charles, Mianci            8 Cambridge Je              9.26N 
  2 Peterson, Sherisse         8 Delco Stalli              9.34N 
  3 Christie, Nia              8 New Haven Ag              9.58N 
  4 Stevens, Tamia             8 Delco Stalli             10.06  
  5 Smith, Miya                8 Comets TC                10.09  
  6 Sheridan, Grace            8 Unattached               10.65  
  7 Coard, Vivica              8 Cambridge Je             11.00  
  8 Morris, Jenascia           7 SUPE                     11.14  
 
Event 31  Girls 55 Meter Dash Sub-Bantam
===================================================================
     AAUNCIC: R  8.41  3/11/2006   Lauren Lyons, Zodiac                        
    National: N  8.72  2/17/2008   Taylor Manson, Great Lakes                  
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Crearer, Jolea             9 SUPE                      8.88q  1 
  2 Tate, Kaori                9 Unattached                9.28q  2 
  3 Puckerin, Sahhi            9 Cambridge Je              9.44q  1 
  4 Avery, Tymia               9 Delco Stalli              9.75q  1 
  5 Whitcomb, Maya             9 Cambridge Je              9.93q  1 
  6 Livingston, Micah          9 SUPE                      9.93q  2 
  7 Brodsky, Reese             9 Cambridge Je              9.96q  2 
  8 Rivera, Faviola            9 Y-Speed TC               10.20q  2 
  9 King, Alana                9 Cambridge Je             10.39   1 
 10 Stevens, Kyia              9 Delco Stalli             10.47   2 
 
Event 31  Girls 55 Meter Dash Sub-Bantam
================================================================
     AAUNCIC: R  8.41  3/11/2006   Lauren Lyons, Zodiac                        
    National: N  8.72  2/17/2008   Taylor Manson, Great Lakes                  
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Crearer, Jolea             9 SUPE                      8.87  
  2 Tate, Kaori                9 Unattached                9.07  
  3 Puckerin, Sahhi            9 Cambridge Je              9.48  
  4 Avery, Tymia               9 Delco Stalli              9.74  
  5 Whitcomb, Maya             9 Cambridge Je              9.88  
  6 Livingston, Micah          9 SUPE                     10.12  
  7 Brodsky, Reese             9 Cambridge Je             10.13  
  8 Rivera, Faviola            9 Y-Speed TC               10.41  
 
Event 33  Girls 55 Meter Dash Bantam
================================================================
     AAUNCIC: R  7.90  3/10/2007   Lauren Lyons, Zodiac                        
    National: N  8.12  2005        Aaliyah Brown, Matteson, IL                 
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Rivera, Beyonce           10 Team East Or              9.12  
  2 Penn, Leah                10 Cambridge Je              9.23  
  3 Larkin-Goldman, Kayla     10 Cambridge Je              9.37  
  4 Osley, Chantel            10 SUPE                      9.45  
  5 Raymond, Saayda           10 Cambridge Je              9.66  
  6 Robinson, Tatianna        10 Comets TC                 9.88  
 
Event 35  Girls 55 Meter Dash Sub-Midget
===================================================================
     AAUNCIC: R  7.74  3/1/2008    Lauren Lyons, New York Lyo                  
    National: N  7.87  2/17/2008   Brittny Ellis, Unattached                   
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Murrett-Kam, Sarada       11 Unattached                8.00q  1 
  2 Louis, Naila              11 Cambridge Je              8.45q  1 
  3 Sanders, J'Cree           11 Metropolis T              8.48q  1 
  4 Hatchett, Trinity         11 SUPE                      8.85q  2 
  5 Jackson, Charlene         11 Y-Speed TC                8.94q  2 
  6 Anderson, Ajah            11 SUPE                      8.95q  1 
  7 Diggs, Taylor             11 SUPE                      9.03q  2 
  8 Robinson, Audrey          11 New Haven Ag              9.43q  2 
  9 Coard, Veronica           11 Cambridge Je              9.75   1 
 
Event 35  Girls 55 Meter Dash Sub-Midget
================================================================
     AAUNCIC: R  7.74  3/1/2008    Lauren Lyons, New York Lyo                  
    National: N  7.87  2/17/2008   Brittny Ellis, Unattached                   
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Murrett-Kam, Sarada       11 Unattached                8.22  
  2 Louis, Naila              11 Cambridge Je              8.54  
  3 Sanders, J'Cree           11 Metropolis T              8.55  
  4 Hatchett, Trinity         11 SUPE                      8.81  
  5 Diggs, Taylor             11 SUPE                      9.01  
  6 Jackson, Charlene         11 Y-Speed TC                9.01  
  7 Anderson, Ajah            11 SUPE                      9.02  
 
Event 37  Girls 55 Meter Dash Midget
===================================================================
     AAUNCIC: R  7.61  3/13/2004   Brianna Barlow, Supersonics T.C.            
    National: N  7.54  2/17/2008   Alexis Hyshaw, Illinois Eli                 
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Morgan, Christina         12 Medger Evers Pre          8.31q  1 
  2 Lynch, Janese             12 Delco Stalli              8.39q  2 
  3 McFarlane, Allea          12 Team East Or              8.41q  2 
  4 Alicea, Britney           12 Team East Or              8.60q  1 
  5 Steeleywilliams, Jada     12 Team East Or              8.91q  2 
  6 Perez, Zian               12 Cambridge Je              9.11q  1 
  7 Polanco, Christy          12 SUPE                      9.58q  2 
  8 Omoregie, Victoria        12 Cambridge Je              9.73q  2 
  9 Croston, Ashley           12 Delco Stalli              9.80   1 
 
Event 37  Girls 55 Meter Dash Midget
================================================================
     AAUNCIC: R  7.61  3/13/2004   Brianna Barlow, Supersonics T.C.            
    National: N  7.54  2/17/2008   Alexis Hyshaw, Illinois Eli                 
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Lynch, Janese             12 Delco Stalli              8.41  
  2 McFarlane, Allea          12 Team East Or              8.44  
  3 Morgan, Christina         12 Medger Evers Pre          8.44  
  4 Alicea, Britney           12 Team East Or              8.63  
  5 Steeleywilliams, Jada     12 Team East Or              8.94  
  6 Polanco, Christy          12 SUPE                      9.38  
  7 Perez, Zian               12 Cambridge Je              9.46  
  8 Omoregie, Victoria        12 Cambridge Je              9.82  
 
Event 39  Girls 55 Meter Dash Sub-Youth
===================================================================
     AAUNCIC: R  7.52  2/14/2010   Sydney Fisher, Cambridge Je                 
    National: N  7.37  2/17/2008   Aaliyah Brown, Matteson, IL                 
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Diggs, Kayla              13 SUPE                      8.01q  1 
  2 Doody, Maegan             13 Unattached                8.06q  2 
  3 Dey, Morgan               13 SUPE                      8.11q  2 
  4 Johnson, Kielah           13 SUPE                      8.16q  2 
  5 Osley, Desirae            13 SUPE                      8.16q  1 
  6 Glenn, Nicole             13 SUPE                      8.16q  1 
  7 Miles, Kourtney           13 Burlington T              8.17q  1 
  8 Vincent, Kiya             13 Medger Evers Pre          8.18q  2 
  9 Tyler, Aniyah             13 SUPE                      8.26   2 
 10 Michell, Charly           13 Medger Evers Pre          8.36   2 
 11 Hanlon, Etta              13 New Haven Ag              8.84   1 
 12 Robinson, Savada          13 New Haven Ag              9.19   1 
 13 Jones, Talayjaa           13 Cambridge Je              9.40   1 
 14 Jung, Caitlin             13 Unattached                9.52   2 
 15 Dorcena, Courtney         13 Cambridge Je             10.72   2 
 
Event 39  Girls 55 Meter Dash Sub-Youth
================================================================
     AAUNCIC: R  7.52  2/14/2010   Sydney Fisher, Cambridge Je                 
    National: N  7.37  2/17/2008   Aaliyah Brown, Matteson, IL                 
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Diggs, Kayla              13 SUPE                      7.98  
  2 Dey, Morgan               13 SUPE                      8.01  
  3 Osley, Desirae            13 SUPE                      8.01  
  4 Doody, Maegan             13 Unattached                8.01  
  5 Vincent, Kiya             13 Medger Evers Pre          8.13  
  6 Johnson, Kielah           13 SUPE                      8.19  
  7 Glenn, Nicole             13 SUPE                      8.22  
 
Event 41  Girls 55 Meter Dash Youth
===================================================================
     AAUNCIC: R  7.22  3/11/2006   Whitney Fountain, Dynamite TC               
    National: N  7.39  2000        Ashley Morris, Philadelphia PA              
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Fisher, Sydney            14 Cambridge Je            N 7.38q  1 
  2 Elleston, Jazmine         14 SUPE                      7.82q  2 
  3 White, Jaliyah            14 New Haven Ag              7.99q  1 
  4 Melton, Alyiah            14 Comets TC                 8.21q  2 
  5 Charles, Nija             14 Comets TC                 8.35q  1 
  6 Louis, Malaika            14 Cambridge Je              8.54q  1 
  7 Carrington, Jazmyn        14 Comets TC                 8.64q  1 
  8 Rivera, Zuri              14 Team East Or              9.11q  2 
 
Event 41  Girls 55 Meter Dash Youth
================================================================
     AAUNCIC: R  7.22  3/11/2006   Whitney Fountain, Dynamite TC               
    National: N  7.39  2000        Ashley Morris, Philadelphia PA              
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Fisher, Sydney            14 Cambridge Je              7.32N 
  2 Elleston, Jazmine         14 SUPE                      7.80  
  3 White, Jaliyah            14 New Haven Ag              7.95  
  4 Melton, Alyiah            14 Comets TC                 8.11  
  5 Charles, Nija             14 Comets TC                 8.43  
  6 Louis, Malaika            14 Cambridge Je              8.55  
  7 Carrington, Jazmyn        14 Comets TC                 8.69  
  8 Rivera, Zuri              14 Team East Or              9.06  
 
Event 43  Girls 15-18 55 Meter Dash Highschool
================================================================
     AAUNCIC: R  7.17  3/10/2005   Amodhi Weeresngh, Cambridge Jets            
    National: N  6.96  2/17/2008   Alishea Ursery, StlBlues                    
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Marcus, Jalilissa         16 Atoms TC                  7.63  
  2 Hooker, Serenarae         15 Cambridge Je              8.00  
  3 Waiters, Amber            16 Delco Stalli              8.21  
 
Event 45  Girls 400 Meter Dash Primary
===================================================================
     AAUNCIC: R 1:18.08  3/10/2007   Leah Rivers, New HavenTC                  
    National: N 1:18.20  2/17/2008   Zenzele Vital, Baltimore, MD              
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Peterson, Sherisse         8 Delco Stalli           1:18.04R  1 
  2 White, Nyia                8 New Haven Ag           1:19.89   1 
  3 Christie, Nia              8 New Haven Ag           1:24.62   1 
  4 Floyd-Brown, Iviana        8 Comets TC              1:25.09   1 
  5 Stevens, Tamia             8 Delco Stalli           1:29.52   1 
  6 Morris, Jenascia           7 SUPE                   1:33.17   1 
  7 Stanley, Nya               7 Team East Or           1:40.04   2 
  8 Booker, Janaya             7 Delco Stalli           1:46.47   2 
  9 Onque-Shabazz, Amaia       6 SUPE                   1:51.93   2 
 10 Maynor, Skai               7 SUPE                   2:22.63   2 
 
Event 47  Girls 400 Meter Dash Sub-Bantam
===================================================================
     AAUNCIC: R 1:11.42  3/10/2007   Tia Livingston, Sudden Impact TC          
    National: N 1:15.31  2/17/2008   Hailey Mayes, Thee Michiga                
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Johnson, Tara              9 Comets TC              1:11.69N  1 
  2 Patterson, Sydni           9 SUPE                   1:11.73N  1 
  3 Avery, Tymia               9 Delco Stalli           1:22.62   1 
  4 Tate, Kaori                9 Unattached             1:24.84   2 
  5 Stevens, Kyia              9 Delco Stalli           1:30.19   2 
  6 Livingston, Micah          9 SUPE                   1:33.81   1 
 
Event 49  Girls 400 Meter Dash Bantam
===================================================================
     AAUNCIC: R 1:08.49  2/14/2010   Alexis McKinney, Jeuness TC               
    National: N 1:05.38  2000        Kristin Crawford, Prospect Park, NJ       
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Evans, Khamil             10 SUPE                   1:13.13   1 
  2 Fisher, Eleanor           10 Cambridge Je           1:14.91   1 
  3 Johnson, Tamara           10 Comets TC              1:15.06   1 
  4 Jones, Madison            10 SUPE                   1:15.11   2 
  5 Osley, Chantel            10 SUPE                   1:17.16   1 
  6 Rivera, Beyonce           10 Team East Or           1:20.11   2 
  7 Robinson, Tatianna        10 Comets TC              1:36.96   2 
 
Event 51  Girls 400 Meter Dash Sub-Midget
===================================================================
     AAUNCIC: R 1:03.33  3/10/2007   Nia Dupiche, Sudden Impact TC             
    National: N 1:03.46  2/17/2008   Brittny Ellis, Unattached                 
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Townsend, Sydni           11 Delco Stalli           1:08.22   1 
  2 Hatchett, Trinity         11 SUPE                   1:12.02   1 
  3 Anderson, Ajah            11 SUPE                   1:12.73   1 
  4 Jackson, Charlene         11 Y-Speed TC             1:13.07   1 
  5 Stevens, Kiera            11 Delco Stalli           1:14.14   1 
  6 Sanders, J'Cree           11 Metropolis T           1:15.80   2 
  7 Diggs, Taylor             11 SUPE                   1:15.87   1 
  8 Robinson, Audrey          11 New Haven Ag           1:19.27   2 
  9 Webb, Laila               11 Team East Or           1:35.19   2 
 
Event 53  Girls 400 Meter Dash Midget
================================================================
     AAUNCIC: R 1:00.27  3/13/2004   Asja Goode, Supersonics                   
    National: N 1:01.66  2004        Asja Goode, North Brunswick, NJ           
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Rivers, Leah              12 New Haven Ag           1:06.38  
  2 Bradley, Katie            12 Unattached             1:09.05  
  3 Polanco, Christy          12 SUPE                   1:27.55  
  4 Stephens, Symone          12 Cambridge Je           1:32.35  
 
Event 55  Girls 400 Meter Dash Sub-Youth
===================================================================
     AAUNCIC: R   58.69  3/11/2006   Alexis Mapson, White Plans Futu           
    National: N 1:03.12  2/17/2008   Tiara Cross, Visions TC                   
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Livingston, Tia           13 SUPE                   1:01.98N  1 
  2 Osley, Desirae            13 SUPE                   1:02.81N  1 
  3 Tyler, Aniyah             13 SUPE                   1:03.10N  1 
  4 Rivera, Kineysha          13 Y-Speed TC             1:03.36   1 
  5 Smalling, Shanta          13 Team East Or           1:06.12   2 
  6 Dey, Morgan               13 SUPE                   1:06.19   2 
  7 Sonko, Ramatoulaye        13 Medger Evers Pre       1:06.71   2 
  8 Asprilla, Esmeralda       13 Cambridge Je           1:08.58   1 
  9 Robinson, Savada          13 New Haven Ag           1:11.41   3 
 10 Simpson, Tarajia          13 Team East Or           1:14.59   2 
 11 Dawson, Tamere            13 Y-Speed TC             1:17.50   2 
 12 Troidle, Anneliese        13 New Haven Ag           1:17.66   3 
 
Event 57  Girls 400 Meter Dash Youth
===================================================================
     AAUNCIC: R 1:01.14  3/13/2004   Ashley Ramsay, NY Starz T.C.              
    National: N   57.48  2/18/2007   Dynasty Mcgee, Flint All St               
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Freeman, Rhyana           14 Cambridge Je           1:00.44R  1 
  2 Morris, Jamina            14 SUPE                   1:01.97   1 
  3 Coverson, Jordan          14 Comets TC              1:03.60   2 
  4 King, Daija               14 Comets TC              1:04.81   1 
  5 Thompson, Gianna          14 SUPE                   1:05.41   2 
  6 Gaeta, Olivia             14 South Shore            1:06.01   3 
  7 Gbenebor, Yemisi          14 Cambridge Je           1:08.23   2 
  8 Melton, Alyiah            14 Comets TC              1:08.83   2 
  9 Rivera, Zuri              14 Team East Or           1:14.95   3 
 10 Johnson, Birgetta         14 New Haven Ag           1:18.97   3 
 
Event 59  Girls 15-18 400 Meter Dash Highschool
===================================================================
     AAUNCIC: R 55.85  3/20/2003   Jeavon Benjamine, Metro Eagles              
    National: N 57.42  2/17/2008   Alishea Ursery, StlBlues                    
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Kendall, Kali             16 Atoms TC                 58.74   1 
  2 Barron, Julia             15 Cambridge Je           1:01.76   1 
  3 Nesmith, Sierra           15 Delco Stalli           1:02.67   1 
  4 Wright, Lawren            15 Delco Stalli           1:02.86   1 
  5 Purcell-Maillet, Erin     16 Cambridge Je           1:03.57   1 
  6 Cook, Hannah              15 Unattached             1:04.59   1 
  7 Bright, Kiara             16 Delco Stalli           1:06.42   2 
  8 Rainey, Imani             15 Delco Stalli           1:08.86   2 
  9 Schuler, Jordan           16 Unattached             1:14.02   2 
 
Event 63  Girls 1500 Meter Run Bantam
================================================================
     AAUNCIC: R 5:22.61  2/14/2010   Shalah Means, Jeuness TC                  
    National: N 5:20.05  2001        Victoria Castaneda, Sterling, IL          
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Davis, Dejanay            10 New Haven Ag           5:37.43  
 
Event 67  Girls 1500 Meter Run Midget
================================================================
     AAUNCIC: R 5:03.41  3/5/2005    Claudia Francis, Team Evolution           
    National: N 5:01.76  1997        Diana Rodriquez, Elgin, IL                
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Bradley, Katie            12 Unattached             5:39.31  
  2 Vandendreis, Gabrielle    12 Flying Valen           5:51.20  
 
Event 69  Girls 1500 Meter Run Sub-Youth
================================================================
     AAUNCIC: R 5:14.12  2/14/2010   Maya Halprin-Adams, Cambridge Je          
    National: N 4:53.67  2/17/2008   Katherine Adams, Elgin , IL               
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Rivers, Danae             13 New Haven Ag           5:01.34R 
  2 Onque-Shabazz, Amari      13 SUPE                   5:18.81  
  3 Gompers, Zoe              13 Cantab TC              5:35.25  
  4 Dunleavy, Sara            13 Unattached             5:41.14  
  5 Sykes, Charlotte          13 Cambridge Je           5:50.24  
  6 Troidle, Anneliese        13 New Haven Ag           6:08.04  
 
Event 71  Girls 1500 Meter Run Youth
================================================================
     AAUNCIC: R 4:52.30  2/15/2009   Kali Kendall, Atoms TC                    
    National: N 4:58.05  2002        Kara Anderson, Richmond, TN               
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Jampel, Sonya             14 Flying Valen           5:26.95  
  2 Smith, Kristina           14 Unattached             5:36.50  
  3 Kowaiski, Alexandra       14 Burlington T           6:01.30  
  4 Booth, Caroline           14 New Haven Ag           6:24.96  
 
Event 73  Girls 15-18 1500 Meter Run Highschool
================================================================
     AAUNCIC: R 5:07.08  3/17/2008   Kelsey Hunt, Unattached                   
    National: N 4:47.43  1998        Michelle Delavine, Valparaiso, IN         
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Gompers, Annika           15 Cantab TC              4:55.35R 
 
Event 75  Girls 200 Meter Run Primary
===================================================================
     AAUNCIC: R 30.08  3/10/2007   Mikayla Stone, Elite Runners TC             
    National: N 35.76  2/17/2008   Zenzele Vital, Southern Mar                 
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Charles, Mianci            8 Cambridge Je             33.87N  1 
  2 Peterson, Sherisse         8 Delco Stalli             34.21N  1 
  3 Christie, Nia              8 New Haven Ag             35.65N  1 
  4 Smith, Miya                8 Comets TC                36.42   1 
  5 Floyd-Brown, Iviana        8 Comets TC                37.44   1 
  6 Morris, Jenascia           7 SUPE                     39.95   1 
  7 Moore, Leah                8 Unattached               40.51   3 
  8 Sheridan, Grace            8 Unattached               41.36   3 
  9 Raymond, Naresa            8 Cambridge Je             42.62   3 
 10 Booker, Janaya             7 Delco Stalli             43.61   2 
 11 Coard, Vivica              8 Cambridge Je             44.03   3 
 12 Onque-Shabazz, Amaia       6 SUPE                     44.34   2 
 13 Ramsdell, Annie            6 Cambridge Je             49.66   3 
 14 Maynor, Skai               7 SUPE                     58.83   3 
 -- Stevens, Tamia             8 Delco Stalli                DQ   2 
 -- Anthony, Aqueelah          6 Team East Or                DQ   2 
 -- White, Nyia                8 New Haven Ag                DQ   2 
 
Event 77  Girls 200 Meter Dash Sub-Bantam
===================================================================
     AAUNCIC: R 30.70  3/10/2007   Tia Livingston, Sudden Impact TC            
    National: N 32.42  2/17/2008   Taylor Manson, Detroit, MI                  
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Crearer, Jolea             9 SUPE                     31.57N  1 
  2 Johnson, Tara              9 Comets TC                31.59N  1 
  3 Whitcomb, Maya             9 Cambridge Je             36.13   2 
  4 Puckerin, Sahhi            9 Cambridge Je             36.24   2 
  5 Stanley, Layla             9 Team East Or             36.75   1 
  6 Avery, Tymia               9 Delco Stalli             36.97   1 
  7 Brodsky, Reese             9 Cambridge Je             37.82   2 
  8 Livingston, Micah          9 SUPE                     37.98   1 
  9 King, Alana                9 Cambridge Je             38.45   2 
 10 Rivera, Faviola            9 Y-Speed TC               39.31   2 
 11 Stevens, Kyia              9 Delco Stalli             39.40   2 
 
Event 79  Girls 200 Meter Dash Bantam
===================================================================
     AAUNCIC: R 28.81  3/10/2007   Crystal Green,, Westbury TC                 
    National: N 29.03  2005        Aaliyah Brown, Matteson, IL                 
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Evans, Khamil             10 SUPE                     31.30   1 
  2 Jones, Madison            10 SUPE                     31.86   1 
  3 Penn, Leah                10 Cambridge Je             32.71   2 
  4 Johnson, Tamara           10 Comets TC                33.03   1 
  5 Osley, Chantel            10 SUPE                     33.10   2 
  6 Rivera, Beyonce           10 Team East Or             33.78   1 
  7 Larkin-Goldman, Kayla     10 Cambridge Je             34.91   1 
  8 Raymond, Saayda           10 Cambridge Je             35.10   2 
  9 Robinson, Tatianna        10 Comets TC                40.53   1 
 
Event 81  Girls 200 Meter Dash Sub-Midget
===================================================================
     AAUNCIC: R 28.74  3/11/2006   Mya Lighty, Metroplis TC                    
    National: N 28.07  2/17/2008   Brittny Ellis, Waukegan, IL                 
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Townsend, Sydni           11 Delco Stalli             28.60R  1 
  2 Murrett-Kam, Sarada       11 Unattached               29.82   1 
  3 Louis, Naila              11 Cambridge Je             30.95   1 
  4 Hatchett, Trinity         11 SUPE                     31.51   1 
  5 Anderson, Ajah            11 SUPE                     31.69   2 
  6 Sanders, J'Cree           11 Metropolis T             32.04   2 
  7 Diggs, Taylor             11 SUPE                     32.20   1 
  8 Jackson, Charlene         11 Y-Speed TC               32.22   1 
  9 Robinson, Audrey          11 New Haven Ag             34.03   2 
 10 Webb, Laila               11 Team East Or             34.85   2 
 11 Coard, Veronica           11 Cambridge Je             35.27   2 
 
Event 83  Girls 200 Meter Dash Midget
===================================================================
     AAUNCIC: R 26.36  3/13/2004   Asja Goode, Supersonics T.C.                
    National: N 27.11  2004        Asja Goode, North Brunswick, NJ             
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Rivers, Leah              12 New Haven Ag             29.85   3 
  2 Morgan, Christina         12 Medger Evers Pre         30.88   1 
  3 Alicea, Britney           12 Team East Or             31.35   2 
  4 McFarlane, Allea          12 Team East Or             32.27   1 
  5 Steeleywilliams, Jada     12 Team East Or             32.40   1 
  6 Moses, Cypress            12 Team East Or             32.99   1 
  7 Perez, Zian               12 Cambridge Je             34.67   2 
  8 Polanco, Christy          12 SUPE                     35.58   2 
  9 Oleary, Cailan            12 Unattached               37.92   3 
 10 Cacia, Alexis             12 Burlington T             39.44   2 
 11 Stephens, Symone          12 Cambridge Je             39.98   3 
 
Event 85  Girls 200 Meter Dash Sub-Youth
===================================================================
     AAUNCIC: R 26.21  2/14/2010   Sydney Fisher, Cambridge Je                 
    National: N 26.34  2/17/2008   Aaliyah Brown, Matteson, IL                 
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Livingston, Tia           13 SUPE                     27.02   1 
  2 Johnson, Kielah           13 SUPE                     27.92   2 
  3 Tyler, Aniyah             13 SUPE                     28.06   1 
  4 Osley, Desirae            13 SUPE                     28.06   1 
  5 Doody, Maegan             13 Unattached               28.77   2 
  6 Sonko, Ramatoulaye        13 Medger Evers Pre         29.10   2 
  7 Smalling, Shanta          13 Team East Or             29.17   2 
  8 Glenn, Nicole             13 SUPE                     29.29   3 
  9 Diggs, Kayla              13 SUPE                     29.30   3 
 10 Vincent, Kiya             13 Medger Evers Pre         29.31   1 
 11 Dey, Morgan               13 SUPE                     29.39   1 
 12 Asprilla, Esmeralda       13 Cambridge Je             29.65   1 
 13 Robinson, Savada          13 New Haven Ag             29.67   2 
 14 Simpson, Tarajia          13 Team East Or             30.27   2 
 15 Michell, Charly           13 Medger Evers Pre         30.75   3 
 16 Hanlon, Etta              13 New Haven Ag             31.35   4 
 17 Dawson, Tamere            13 Y-Speed TC               33.26   3 
 18 Miles, Kourtney           13 Burlington T             33.86   3 
 19 Jones, Talayjaa           13 Cambridge Je             34.13   4 
 20 Jung, Caitlin             13 Unattached               34.47   4 
 21 Dorcena, Courtney         13 Cambridge Je             42.07   3 
 
Event 87  Girls 200 Meter Dash Youth
===================================================================
     AAUNCIC: R 25.34  3/11/2006   Whitney Fountain, Dynamite TC               
    National: N 26.38  2/18/2007   Dynasty Mcgee, Flint, MI                    
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Fisher, Sydney            14 Cambridge Je             25.90N  1 
  2 Freeman, Rhyana           14 Cambridge Je             26.91   1 
  3 Coverson, Jordan          14 Comets TC                27.20   1 
  4 Morris, Jamina            14 SUPE                     27.34   2 
  5 Gbenebor, Yemisi          14 Cambridge Je             28.03   2 
  6 Elleston, Jazmine         14 SUPE                     28.23   3 
  7 Sery-Ble, Camille         14 Cambridge Je             28.47   1 
  8 King, Daija               14 Comets TC                28.88   1 
  9 Thompson, Gianna          14 SUPE                     29.33   3 
 10 White, Jaliyah            14 New Haven Ag             29.37   3 
 11 Melton, Alyiah            14 Comets TC                29.71   2 
 12 Gaeta, Olivia             14 South Shore              29.91   4 
 13 Louis, Malaika            14 Cambridge Je             30.58   4 
 14 Carrington, Jazmyn        14 Comets TC                31.04   2 
 15 Charles, Nija             14 Comets TC                31.19   2 
 16 Rivera, Zuri              14 Team East Or             32.62   4 
 
Event 89  Girls 15-18 200 Meter Dash Highschool
===================================================================
     AAUNCIC: R 25.02  3/20/2003   Jeqvon Benjamine, Metro Eagles              
    National: N 25.54  2/17/2008   Dynasty Mcgee, Flint, MI                    
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Marcus, Jalilissa         16 Atoms TC                 26.11   1 
  2 Kendall, Kali             16 Atoms TC                 26.39   2 
  3 Nesmith, Sierra           15 Delco Stalli             27.11   1 
  4 Barron, Julia             15 Cambridge Je             27.97   2 
  5 Bright, Kiara             16 Delco Stalli             28.19   1 
  6 Wright, Lawren            15 Delco Stalli             28.46   1 
  7 Waiters, Amber            16 Delco Stalli             28.59   2 
  8 Rainey, Imani             15 Delco Stalli             29.28   2 
  9 Hooker, Serenarae         15 Cambridge Je             29.28   2 
 
Event 91  Girls 800 Meter Run Primary
================================================================
     AAUNCIC: R 3:04.39  3/1/2008    Sydni Townsend, Delco Stalli              
    National: N 3:14.21  2/17/2008   Emma Cummings, Ann Arbor TC               
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 White, Nyia                8 New Haven Ag           2:58.66R 
 
Event 93  Girls 800 Meter Run Sub-Bantam
================================================================
     AAUNCIC: R 2:47.40  2/15/2009   Sydni Townsend, Delco Stalli              
    National: N 2:50.85  2/16/2008   Sydney Tullai, Unattached                 
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Johnson, Tara              9 Comets TC              2:48.48N 
  2 Patterson, Sydni           9 SUPE                   2:55.19  
 
Event 95  Girls 800 Meter Run Bantam
================================================================
     AAUNCIC: R 2:34.16  2/14/2010   Jasmine Douglas-Grant, Jeuness TC         
    National: N 2:38.69  2001        Victoria Castaneda, Sterling, IL          
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Fisher, Eleanor           10 Cambridge Je           2:56.68  
  2 Davis, Dejanay            10 New Haven Ag           3:08.11  
  3 Williams, My'khiyah       10 Metropolis T           3:10.71  
 
Event 97  Girls 800 Meter Run Sub-Midget
================================================================
     AAUNCIC: R 2:33.01  3/11/2006   Kiana Blackshear, AtomsT.C.               
    National: N 2:43.03  2/16/2008   Vanessa Williams -, Athlete TC            
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Stevens, Kiera            11 Delco Stalli           2:52.46  
 
Event 99  Girls 800 Meter Run Midget
================================================================
     AAUNCIC: R 2:33.42  3/1/2008    Shaniqua Kirkpatrick, Ruff Kutz Tr        
    National: N 2:31.45  2000        Brittnee Bynoe, Willingboro, NJ           
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Rivers, Leah              12 New Haven Ag           2:36.74  
  2 Bradley, Katie            12 Unattached             2:48.76  
  3 Vandendreis, Gabrielle    12 Flying Valen           2:58.99  
  4 Cacia, Alexis             12 Burlington T           3:34.48  
 
Event 101  Girls 800 Meter Run Sub-Youth
================================================================
     AAUNCIC: R 2:30.87  2/15/2009   Yazmin Jones, Jeuness TC                  
    National: N 2:30.28  2/16/2008   Katherine Adams, Elgin Sharks             
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Onque-Shabazz, Amari      13 SUPE                   2:34.10  
  2 Rivera, Kineysha          13 Y-Speed TC             2:36.89  
  3 Smalling, Shanta          13 Team East Or           2:38.87  
  4 Fast, Isabela             13 Cambridge Je           2:48.71  
  5 Dunleavy, Sara            13 Unattached             2:49.53  
  6 Andrews, Lauryn           13 New Haven Ag           2:50.33  
  7 Sykes, Charlotte          13 Cambridge Je           2:58.33  
  8 Simpson, Tarajia          13 Team East Or           3:03.77  
 
Event 103  Girls 800 Meter Run Youth
================================================================
     AAUNCIC: R 2:24.02  2/15/2009   Kali Kendall, Atoms TC                    
    National: N 2:22.48  2003        Elizabeth Phillips, Homer Glen, IL        
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Halprin-Adams, Maya       14 Cambridge Je           2:21.17N 
  2 Jampel, Sonya             14 Flying Valen           2:41.44  
  3 Smith, Kristina           14 Unattached             2:41.97  
  4 Johnson, Birgetta         14 New Haven Ag           2:59.19  
  5 Kowaiski, Alexandra       14 Burlington T           2:59.95  
  6 Booth, Caroline           14 New Haven Ag           3:05.33  
 
Event 105  Girls 15-18 800 Meter Run Highschool
================================================================
     AAUNCIC: R 2:25.64  2/15/2009   Annamarie Francis, Unattached             
    National: N 2:19.60  1997        Katie Chapman, Detroit, MI                
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Kendall, Kali             16 Atoms TC               2:18.21N 
 
Event 107  Girls Long Jump Primary
================================================================
     AAUNCIC: R 11-07.50  2/15/2009   Alexis Daly, Unattached                  
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Charles, Mianci            8 Cambridge Je           9-01.25  
  2 Sheridan, Grace            8 Unattached             8-00.00  
  3 Coard, Vivica              8 Cambridge Je           7-06.50  
  4 Moore, Leah                8 Unattached             7-02.00  
  5 Coleman, Jordan            7 Dream Team             6-09.50  
  6 Smith, Miya                8 Comets TC              5-02.00  
  7 Raymond, Naresa            8 Cambridge Je           5-01.00  
  8 Ramsdell, Annie            6 Cambridge Je           4-03.00  
 
Event 109  Girls Long Jump Sub-Bantam
================================================================
     AAUNCIC: R 11-09  2/14/2010   Alexis Daly, Boston Inter                   
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Brodsky, Reese             9 Cambridge Je           8-05.75  
  2 Whitcomb, Maya             9 Cambridge Je           8-03.75  
  3 King, Alana                9 Cambridge Je           6-02.50  
 
Event 111  Girls Long Jump Bantam
================================================================
     AAUNCIC: R 14-01  2/14/2010   Sydni Townsend, Delco Stalli                
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Williams, My'khiyah       10 Metropolis T          11-00.50  
  2 Larkin-Goldman, Kayla     10 Cambridge Je           8-11.00  
 
Event 113  Girls Long Jump Sub-Midget
================================================================
     AAUNCIC: R 13-10  2/15/2009   Danae Rivers, New Haven Ag                  
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Murrett-Kam, Sarada       11 Unattached            11-03.00  
  2 Fitzgerald, Jackie        11 Unattached            10-06.00  
  3 Coard, Veronica           11 Cambridge Je           8-06.00  
 
Event 115  Girls Long Jump Midget
================================================================
     AAUNCIC: R 14-03  3/11/2006   Molly Messman, Unattached                   
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Perez, Zian               12 Cambridge Je          10-07.50  
  2 Stephens, Symone          12 Cambridge Je           8-11.50  
  3 Omoregie, Victoria        12 Cambridge Je           8-07.00  
 
Event 117  Girls Long Jump Sub-Youth
================================================================
     AAUNCIC: R 15-05.50  2/14/2010   Olivia Gaeta, South Shore                
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Doody, Maegan             13 Unattached            14-03.50  
  2 Welch, Isis               13 Metropolis T          13-02.50  
  3 Andrews, Lauryn           13 New Haven Ag          12-03.50  
  4 Miles, Kourtney           13 Burlington T          11-06.50  
  4 Jung, Caitlin             13 Unattached            11-06.50  
  6 Fast, Isabela             13 Cambridge Je          11-05.00  
  7 Agostini, Maggie          13 Metropolis T          11-02.00  
 
Event 119  Girls Long Jump Youth
================================================================
     AAUNCIC: R 15-01  2/15/2009   Jalilissa Marcus, Atoms TC                  
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Fitzgerald, Emma          14 Unattached            16-00.50R 
  2 Gaeta, Olivia             14 South Shore           14-05.00  
  3 Louis, Malaika            14 Cambridge Je          11-08.25  
  4 Kowaiski, Alexandra       14 Burlington T          10-08.00  
  5 Charles, Nija             14 Comets TC              9-04.00  
 
Event 121  Girls 15-18 Long Jump Highschool
================================================================
     AAUNCIC: R 17-01.50  2/14/2010   Katanya Gordon, Musketeers T             
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Marcus, Jalilissa         16 Atoms TC              16-09.00  
  2 Cook, Hannah              15 Unattached            14-04.50  
  3 Suanders, Franny          18 Cambridge Je          14-00.00  
  4 Hooker, Serenarae         15 Cambridge Je          13-05.50  
 
Event 123  Girls High Jump Sub-Bantam
================================================================
     AAUNCIC: R  3-04  2/14/2010   Imani Thompson, Remington Fl                
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Tate, Kaori                9 Unattached             3-02.00  
 
Event 125  Girls High Jump Bantam
================================================================
     AAUNCIC: R  3-10  2/15/2009   Nyah Firmin, Remington Fl                   
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Williams, My'khiyah       10 Metropolis T           4-06.00R 
  2 Johnson, Tamara           10 Comets TC              4-00.00R 
  3 Penn, Leah                10 Cambridge Je           2-10.00  
 
Event 129  Girls High Jump Midget
================================================================
     AAUNCIC: R  4-09  3/13/2004   Soroya Hudson, N.Y. Starz T.C.              
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Morgan, Christina         12 Medger Evers Pre       4-06.00  
  2 Oleary, Cailan            12 Unattached             3-08.00  
 
Event 131  Girls High Jump Sub-Youth
================================================================
     AAUNCIC: R  4-08  2/15/2009   Jasmine White, Unattached                   
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Welch, Isis               13 Metropolis T           4-04.00  
  2 Agostini, Maggie          13 Metropolis T           3-04.00  
 -- Miles, Kourtney           13 Burlington T                NH  
 
Event 133  Girls High Jump Youth
================================================================
     AAUNCIC: R  4-08  2/14/2010   Amanda Pasko, Unattached                    
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Fitzgerald, Emma          14 Unattached             5-00.00R 
  2 Smith, Kristina           14 Unattached             4-08.00R 
  3 Booth, Caroline           14 New Haven Ag           3-08.00  
 
Event 135  Girls 15-18 High Jump Highschool
================================================================
     AAUNCIC: R  5-00  2/14/2010   Katanya Gordon, Musketeers T                
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Marcus, Jalilissa         16 Atoms TC               5-00.00R 
  2 Kendall, Kali             16 Atoms TC               4-08.00  
  3 Cook, Hannah              15 Unattached             4-06.00  
  4 Schuler, Jordan           16 Unattached             4-02.00  
 
Event 141  Girls Shot Put Sub-Midget
================================================================
     AAUNCIC: R 21-00.50  3/1/2008    Jaliyah White, New Haven Ag              
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Fitzgerald, Jackie        11 Unattached            16-02.00  
 
Event 143  Girls Shot Put Midget
================================================================
     AAUNCIC: R 32-02.50  3/11/2006   Tatiana Johnson, East Orange Strd        
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Lynch, Janese             12 Delco Stalli          28-11.00  
 
Event 145  Girls Shot Put Sub-Youth
================================================================
     AAUNCIC: R 27-09  3/1/2008    Brittaney Bonhomme, WTC                     
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Jung, Caitlin             13 Unattached            26-09.50  
  2 Agostini, Maggie          13 Metropolis T          23-06.00  
  3 Welch, Isis               13 Metropolis T          22-03.25  
  4 Dorcena, Courtney         13 Cambridge Je          18-09.00  
  5 Sykes, Charlotte          13 Cambridge Je          17-08.00  
 
Event 147  Girls Shot Put Youth
================================================================
     AAUNCIC: R 31-10.50  2/15/2009   Imani Forde, Remington Fl                
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Fitzgerald, Emma          14 Unattached            32-10.00R 
  2 Gbenebor, Yemisi          14 Cambridge Je          29-03.50  
 
Event 149  Girls 15-18 Shot Put Highschool
================================================================
     AAUNCIC: R 30-02.50  2/15/2009   Takiah Helton, Y-Speed TC                
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Schuler, Jordan           16 Unattached            21-09.00  
 
Event 157  Girls 15-18 Triple Jump Highschool
================================================================
     AAUNCIC: R 35-00  2/15/2009   Soroya Hudson, New York Sta                 
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Suanders, Franny          18 Cambridge Je          30-05.00  

Event 157A  Girls Triple Jump Youth
================================================================
  1 Gaeta, Olivia             14 South Shore Fireboltz 31-04.00  
 
Event 163  Girls Shot Put Primary
================================================================
     AAUNCIC: R 14-00  3/1/2008    Iviana Hall, Plainfield P                   
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Coleman, Jordan            7 Dream Team             9-03.00